61106, Україна, м. Харкiв, вул. Плиткова, 12-В       +38 (057) 721-24-24      zbut@uas-amal.com.ua

Просіваюч для поділу сипучих матеріалів на фракції крупності

Призначення

Просіювач призначений для поділу сипучих матеріалів на фракції крупності, переважно продуктів переробки зернових культур (пшениці, жита, ячменю, кукурудзи, гороху і проса).
На просіювачі можна розділяти як борошняні, так і круп’яні фракції продуктів. В залежності від комплектності сит просіювач може застосовуватися для поділу як борошняних, так і круп’яних фракцій продукту.
Патент України №36973А від 16.04.01 р.
Просіювач може використовуватися самостійно, а також у складі комплекту обладнання для виробництва борошна та круп, що випускається в «Укр.Агро-сервіс».
 
Технічні характеристики
Найменування параметра Величина
Продуктивність, кг/год
- при поділі борошняних фракцій
- при поділі круп’яних фракцій
 
150
300-500
Встановлена потужність електродвигуна, кВт 1,1
Параметри електричної мережі 220/380 В, 50 Гц
Габаритні розміри, мм
- довжина
- ширина
- висота
 
2710
780
1800
Маса, кг 315

 

Будова

Просіювач складається зі станини, всередині якої змонтований обертовий барабан. На гранях барабана закріплені сита. Для отримання борошняних фракцій продукту використовуються сита, виконані з синтетичних тканин, для отримання круп’яних фракцій – з металевого решітного полотна. У нижній і торцевій частині станини розташовані розвантажувальні отвори, кожен з яких забезпечений шиберним засувом з можливістю закріплення мішків. Подача сировини всередину барабана здійснюється за допомогою завантажувальної воронки, забезпеченою шибером для регулювання подачі сировини в барабан і механізмом струшування для усунення сводоутворення продукту. Привід барабана складається з електродвигуна і фрикційного ролика. Управління електродвигуном здійснюється за допомогою шафи управління, яка закріплена на станині і містить пристрій теплового захисту і захисту від короткого замикання.

 

Принцип дії

Поділ матеріалу на фракції крупності відбувається за рахунок його просіювання крізь отвори сит при ковзанні по їх поверхні. Вихідний продукт за допомогою завантажувальної воронки подається у внутрішню порожнину барабана, що обертається, вісь якого розташована під певним кутом до горизонту. При цьому вихідному продукту повідомляється два рухи, першим з яких є ковзання відносно ситових поверхонь барабана, а другим – переміщення уздовж його осі. При русі продукт просіюється крізь отвори сит і зсипається через нижні розвантажувальні прорізи в мішки. Велика фракція залишається на ситах, переміщується всередині барабана вздовж його осі і зсипається через торцевий розвантажувальний отвір у мішок.

 

Основні переваги

• Універсальність, що дозволяє розділяти продукти в широкому діапазоні розмірів частинок;
• Простота і надійність конструкції;
• Високий ступінь заводської готовності.

 

Послуги і гарантії

Гарантійне обслуговування протягом 18 місяців;
Пусконалагоджувальні роботи;
Навчання персоналу;
Постгарантійне обслуговування;
Авторський нагляд за обладнанням.