61106, Україна, м. Харкiв, вул. Плиткова, 12-В       +38 (057) 721-24-24      zbut@uas-amal.com.ua

Машина для розколювання гороху "Щелкунчик"

Призначення

Машина для розколювання гороху відноситься до дробильних пристроїв метального типу і призначена для отримання крупи «Горох колотий лущений полірований» ДСТУ 6201-68 при відповідності вихідної сировини вимогам ДСТУ 28674-90 «Горох. Вимоги при заготівлях і поставках».
 
Машина для розколювання гороху може бути використана на підприємствах, що займаються виробництвом круп.
Технічні характеристики
Параметри Величина
Продуктивність, кг/год, не більше  1800 
Місткість бункера, м3 (кг) 0,08 (50)
Вихід крупи, %   85-95 
Встановлена потужність електродвигуна, кВт 0,75
Параметри електричної мережі 220/380 В, 50 Гц
Габаритні розміри, мм
- довжина
- ширина
- висота

980
600
1475
Висота верхнього краю бункера, мм 700
Висота нижньої точки вивантажувального патрубка оголовка, мм 1220
Маса, кг 55

 

Пристрій

Машина для розколювання гороху складається з наступних основних частин: рами, бункера, роторного метальника і зернопроводу. Усередині бункера встановлена запобіжна решітка для захисту обслуговуючого персоналу при роботі з метальником роторним і від попадання в нього сторонніх предметів. Також бункер оснащений шиберним засувом для регулювання подачі сировини в метальник і засувом для аварійного зсипання сировини з бункера. Для управління роботою машини служить встановлена на рамі шафа управління, що містить пристрої теплового захисту і захисту від короткого замикання. Метальник роторний являє собою електродвигун з закріпленою на його валу крильчаткою з радіальними лопатями, яка розміщена в корпусі, закріпленому на бункері. Корпус має тангенціальний вихід для зерна у вигляді патрубка, на який встановлюється зернопровід. У верхній частині зернопроводу встановлений оголовок, який оснащений плитою і вихідним патрубком для приєднання гнучкого рукава.

 

Принцип дії

Цілий горох завантажується в бункер і надходить у метальник роторний, частково розколюється за допомогою впливу на нього крильчатки, що обертається і з певною швидкістю викидається через тангенціальний вихід в зернопровід, потрапляє в оголовок зернопроводу, де і відбувається остаточне розколювання гороху в результаті зіткнення зерна з внутрішньою поверхнею плити. Далі розколоте зерно самопливом по гнучкому шлангу подається в технологічну ємність.

 

Основні переваги

- Простота конструкції, що забезпечує довговічність і надійність машини;
- Мала енергоємність при високій продуктивності машини;
- Відсутність налаштувань і регулювання в роботі.

 

Послуги і гарантії

Гарантійне обслуговування протягом 18 місяців;
Пусконалагоджувальні роботи;
Навчання персоналу;
Постгарантійне обслуговування;
Авторський нагляд за обладнанням.