61106, Україна, м. Харкiв, вул. Плиткова, 12-В       +38 (057) 721-24-24      zbut@uas-amal.com.ua

Зернолущильна машина

Призначення

Зернолущильна машина призначена для видалення квіткових, плодових і насіннєвих оболонок з поверхні зерен злакових і бобових культур (пшениця, жито, ячмінь, кукурудза, горох, просо, рис і ряд інших культур), а також для шліфування та полірування поверхні облущеного зерна. Функції призначення зернолущильної машини, що конкретно поставляється, залежать від її комплекту поставки і встановлюються під час замовлення.
Патент України № 99084694 від 27.12.99 р.
Зернолущильна машина може використовуватися самостійно, а також у складі комплексу обладнання для виробництва борошна та круп, що випускаються «Укр.Агро-сервіс».

 

Технічні характеристики
Найменування параметра Величина
Продуктивність при переробці, кг/год
- пшениці, жита, ячменю, проса, рису, сої
- амаранту
- гороху, кукурудзи
 
250 - 300
100 - 110
300 - 350
Встановлена потужність електродвигуна, кВт
7,5
Параметри електричної мережі
50 Гц, 220/380 В
Габаритні розміри, мм
- довжина
- ширина
- висота
 
1240
1000
1360
Маса, кг
360

 

Будова

Основним робочим органом зернолущильної машини є лущильна колонка, що містить корпус, в якому на підшипниках змонтований порожнистий вал. На валу з зазором між собою встановлені абразивні круги. Зазор між колами задається дисками з радіальними канавками на обох сторонах для підведення повітря в робочу зону. Також на корпусі співвісно з валом встановлені сітчастий циліндр і обичайка, які закриті кришкою у верхній частині лущильної колонки. Простір між абразивними кругами і сітчастим циліндром є робочою зоною лущильної колонки, між сітчастим циліндром і обичайкою – порожниною для збору і відводу продуктів лущення зерна (оболонок зерен). Усередині корпусу на валу змонтований вентилятор для подачі повітря в робочу зону лущильної колонки.

 

Принцип дії

Вихідний продукт через приймальну воронку подається в робочу зону лущильної колонки і втягується в обертальний рух, при якому, багаторазово стикаючись з поверхнями абразивних кругів і перфорованою поверхнею сітчастого циліндра, зерно звільняється від оболонки. В процесі обробки зерно рухається по гвинтовій лінії зверху вниз до вихідного патрубка і виводиться через нього з машини. Ступінь лущення залежить від тривалості перебування зерна в робочій зоні, яка задається за допомогою регулятора, а також від типу встановлених в зернолущильній машині абразивних кругів. Продукти лущення зерна видаляються з робочої зони за допомогою потоку повітря, створюваного вентилятором.

 

Переваги

Універсальність, що дозволяє переробляти широкий асортимент злакових і бобових культур;
Простота конструкції, що забезпечує надійність і довговічність машини;
Високий ступінь заводської готовності.

 

Послуги і гарантії

Гарантійне обслуговування протягом 18 місяців;
Пусконалагоджувальні роботи;
Навчання персоналу;
Постгарантійне обслуговування;
Авторський нагляд за обладнанням.