61106, Україна, м. Харкiв, вул. Плиткова, 12-В       +38 (057) 721-24-24      zbut@uas-amal.com.ua

Аспіратор для аеродинамічного очищення сипучих продуктів

Призначення

Пристрій призначений для очищення круп від легких домішок, швидкість витання яких не перевищує 2,5 м/с, а також для очищення інших видів сипучих матеріалів, подібних за своїми характеристиками до круп.
Аспіратор відноситься до машин загальнопромислового призначення і може бути використаний на підприємствах харчової та переробної промисловості.
Аспіратор може використовуватися самостійно, а також у складі комплексу обладнання для виробництва хлібопекарського борошна та круп, що випускається «Укр.Агро-сервіс».

 

Технічні характеристики
Найменування параметра Величина
Продуктивність, кг/год
200-250
Ступінь очищення, %
97
Встановлена потужність електродвигуна, кВт
1,1
Параметри електричної мережі
220/380 В, 50 Гц
Габаритні розміри, мм
- довжина
- ширина
- висота
 
1000
930
1460
Маса, кг
80

 

Будова

Аспіратор складається з наступних основних вузлів: станини, корпусу аспіратора, вентилятора, циклону і шафи управління. Корпус аспіратора є основним робочим органом машини і являє собою трубу прямокутного перерізу, всередині якої розташований каскад горизонтальних східців. У верхній частині корпусу встановлено завантажувальний бункер з шиберним засувом для регулювання подачі сировини. У торцевій частині корпусу встановлені жалюзі для регулювання швидкості повітряного потоку. У нижній частині корпусу закріплений вивантажувальний патрубок для сходження очищеного продукту, який забезпечений магнітом для уловлювання металевих домішок в очищеному продукті. Також на корпусі аспіратора встановлений вентилятор, який слугує для створення необхідної швидкості повітряного потоку в трубі і транспортування легких домішок у циклон, призначений для очищення повітря від цих домішок.
Для управління роботою вентилятора на станині аспіратора закріплена шафа управління, що містить пристрої теплового захисту і захисту від короткого замикання.

 

Принцип дії

Принцип дії аспіратора заснований на розходженні аеродинамічних властивостей продукту, що очищується, і домішок, що містяться в ньому, зокрема відмінності їх швидкостей витання. Продукт потрапляє в повітряний потік заданої швидкості і розділяється наступним чином: легші частинки, що мають малу швидкість витання, несуться повітряним потоком, а важчі частки осідають під дією сили тяжіння.
Вихідний продукт з завантажувального бункера потрапляє на сходинки каскаду і перетікає ними вниз в сторону вивантажувального патрубка. При цьому багаторазово збільшується шпаруватість продукту і потоки повітря, що виходять з каналів, утворених сходинками каскаду, відносять легкі домішки в циклон, де вони осідають за рахунок втрати швидкості повітряного потоку. Очищений продукт опускається до рівня вивантажувального патрубка, в якому уловлюються можливі металеві домішки, і зсипається в приймальну ємність.

 

Відмінні особливості

- Універсальність (можливість роботи з різними матеріалами);
- Мала енергоємність при високій продуктивності машини;
- Простота конструкції, що забезпечує надійність і довговічність машини;
- Високий ступінь заводської готовності.
 

Послуги і гарантії

Гарантійне обслуговування протягом 18 місяців;
Пусконалагоджувальні роботи;
Навчання персоналу;
Постгарантійне обслуговування;
Авторський нагляд за обладнанням.